DİJİTAL SİNEMA EKİPMANLARI

Dijital Sinemanız için anahtar çözüm ekipman sağlıyoruz.

Dijital Sinema Projektörleri

Dijital Sinema Projektörleri DCI Standartlarındadır.
Kolay ara yüzü ile önceden seans programlama seçenekleri sağlanabilir. 3D gösterim yapabilir, hatta istenirse 3D içeriği 2D gösterebilir. 2K ve 4K seçenekler mevcuttur. NSH, Xenon ve Lazer ışık kaynakları seçenekleri mevcuttur. Saniyede 24, 48 ve 60 kare gösterim yapabilir.

NEC, GDC ve Samsung markaları ile sinemanıza en uygun dijital sinema projektörünü seçelim. 

DCP Medya Sunucuları

DCP Entegre Medya Sunucuları DCI Standartlarındadır.
Kolay ara yüzü ile önceden seans programlama seçenekleri sağlanabilir. 3D gösterim yapabilir, hatta istenirse 3D içeriği 2D gösterebilir. 2K ve 4K seçenekler mevcuttur. Saniyede 24, 48 ve 60 kare gösterim yapabilir. Ses İşlemcisi opsiyonlu ve esnek depolama seçeneklidir. 

DCP Ses İşlemcileri

Ses İşlemcileri en iyi sürükleyici ses deneyimi için Dolby Atmos oynatmayı destekler. Dolby Cinema Processor CP950, Dolby Surround 7.1 ve 5.1 oynatmayı destekler ve Dolby Atmos'a yükseltilebilir. Sinemanız için esnek, modüler ve uygun maliyetli çözümler sunar.

Hoparlör ve Amfi Sistemleri

Sinema karakteristiğine uygun perde arkası hoparlörler, subwooferlar ve surround hoparlörler, her bir salona has DCI ve Dolby Standartlarında uygulanmaktadır.

nova-3d-movie-screen.jpg

Sinema Perdesi

Projeye uygun, 3D uyumlu gümüş perde, yüksek kazançlı beyaz perde ve perfore perde gibi ihtiyaca uygun en kaliteli çözümler.

3D Sistemler

3D Polarizatör Sistemler ve 3D gözlükler

Sinema Yönetim Sistemleri

DCP içeriklerinizi tek bir yerden yükleyin ve tüm sinema sisteminizi kontrol edin.